Human Design nauju metu ciklas

Rave Nauji metai

Žmonijos istorijoje ne vienas kalendorius. Tikriausiai žinote, kad gruodžio 31-oji pagal Grigaliaus kalendorių yra jo sekos pabaiga, bet tai nėra Saulės ciklo pabaiga. O mes – Žmonija ir Žemė – esame pilnai priklausomi nuo Saulės ciklų ir jos energijos.
HUMAN DESIGN sistema turi savąjį kalendorių, kurį ir apibūdinsiu šiuo tekstu. Informaciją atrinkau iš patikimų HD šaltinių – mano HD mokyklos oficiali medžiaga.
Žiūrint į bodigrafą arba Rave mandalą matome Saulės judėjimą HD mandalos vartais. 2020 metais sausio 22 d. saulei įžengus į 41-uosius vartus įvyks Rave naujųjų metų pradžia. 41-ieji vartai yra pradinis kodonas. Kiekvieną sausį, saulei įžengus į 41-uosius vartus, mes pradedame naują žmonijos ciklą šioje Žemėje. 41-ieji vartai teikia energiją ir spaudimą patirti kažką naujo, siekti patirčių. Todėl su šia energija ir jos postūmiu PRADEDAME NAUJŲ METŲ CIKLĄ.

1 etapas 2019 m. Gruodžio 31 d., kai Saulė aktyvuoja 38 vartus
38-ojo vartų priešprieša yra 39-ieji vartai, kliūtys, kurie yra giliai provokuojanti energija. Tai yra energija, galinti sukurti dilemas ir situacijas, o ne energija, kuri yra užbaigimui. Vadinamųjų Naujųjų metų išvakarėse iškyla daugiau įtampos nei bet ko kito. 38 vartai iškelia klausimą: „Ar atradome tikslą praėjusių metų cikle? Ar mums pavyko?“ Naujųjų metų išvakarėse energija yra ne šventimui ir žiūrėjimui į ateitį,  o ji mus verčia atsigręžti atgal ir peržvelgti prabėgusius metus, ar pavyko mums įgyvendinti atrastą tikslą.

2 etapas 2020 m. Sausio 6 d., kai Saulė aktyvuoja 54 vartus
54-ieji vartai yra „Ambicijos vartai“ ir jų ketvirta linija yra labai mistiška –  „Nušvitimas“. Kai Saulė aktyvuoja 54-uosius vartus, prieš mus lyg iškyla scena į kurią turime žiūrėti, į kurią turime sutelkti savo dėmesį. Ta scena yra apie mūsų ambicijas, apie pertvarkymą, transformaciją ir mes jau pradedame žvelgti į priekį. 54-tų vartų opozicija yra 53 vartai. Mes suvokiame „Kas yra mano geriausi sąjungininkai? Su kuo galiu dirbti, kuo galiu pasitikėti, kuo galiu pasikliauti? 54-ieji yra raktas į ambicijas ir transformaciją, o jų poliškumas 53-ieji yra apie dalykų pradžią. Tokiu būdu metų ciklas atsiskleidžia natūraliai.

Human Design, Rave metų pradžia

3 etapas 2020 m. Sausio 11 d., kai Saulė aktyvuoja 61 vartus
61-ieji yra „Vidinės tiesos“ vartai. Peržvelgiant praėjusių metų faktus pasimato ar ankstesni tikslai buvo įgyvendinti. Peržvelgiant aplink mus esančias galimybes, kurios buvo skirtos ir tas, kurių nebuvo, galima kloti pagrindą naujai pradžiai, t.y. remtis faktais, savo vidiniu autoritetu, savo jėgomis. Tad ateinančios savaitės, kai Saulė bus ties 61–62 vartais yra apmąstymo savaitės, tai tinkamas laikas įvertinti praėjusius metus!

4 etapas 2020 m. Sausio 17 d., kai Saulė aktyvuoja 60 vartus
Judant  į 60-uosius „Priėmimų – Paleidimų“ vartus yra svarbu paleisti. Ir tai yra vienas sunkiausių etapų „gyvenant prote“. Visgi, praeities paleidimas ir apskritai viso ko paleidimas suteikia palaimingą galimybę žengti į priekį, į naują patyrimų ciklą, kai Saulė aktyvuoja 41-us vartus (sausio 22 d.) – „Pradžios“ vartus. Priėmimas yra tikroji transformacija ir jei galite priimti apribojimus, jei galite priimti tai, kas esate ir tai, kas yra, ir jei priėmę tai jūs galite viską paleisti, tuomet nelieka ir pačių apribojimų, kurie tėra proto iškraipymai apie tai, kas mes esame, kaip „teisinga“ gyventi.

Naujų pradžių!
Edita Žalienė

* Parengta remiantis Ra Uru Hu mokymais ir mokyklos medžiaga. Ra Uru Hu buvo „Human Design System“ kūrėjas ir mokytojas. Ra skyrė 25 savo gyvenimo metus sistemos plėtojimui ir mokymui visame pasaulyje, mirė 2011 m.

Add A Comment