Edita Žalienė

Mano istorija. Kur veda protu priimami sprendimai?

Priminsiu, kad esminis Human Design įrankis atskleidžiantis tavo prigimtį yra laikytis savo gyvenimo strategijos ir priimti sprendimus savo vidiniu autoritetu. Mano autoritetas – Blužnies centras (Spleen). Jis veikia spontaniškai, šioje akimirkoje, ir yra tylesnis nei protas todėl, ne taip paprasta jį išgirsti. Gyvenu asmeniniame Human Design eksperimente 3 metus ir vis stebiuosi, koooks galingas yra protas!!! Jis valdo taip gudriai…. ☺ Ir žinot, nustebinsiu, bet laviruoti tarp proto ir savo autoriteto yra mūsų viso gyvenimo procesas ☺ O dar kiek visokių įpročių, nuostatų esam sukaupę per gyvenimą, uhhhh…

Va jums eilinis pavyzdys iš mano asmeninės patirties kaip mus už nosies vedžioja protas. Užsiregistravau į kelių dienų online kursą apie pinigus.

Kodėl sudomino? Po motinystės atostogų nebegrįžau į darbą ir rudenį startavau su Human Design LT konsultacijomis. Tai tapo mano pagrindiniu pajamų šaltiniu iš aistros, gilaus domėjimosi.  Konsultacijų kiekiai pradėjo augti ir… aš išsigandau, kad nespėsiu konsultuoti, mokytis (buvau suplanavusi baigti dar keletą kursų), rūpintis šeima, vaikais. Tiesiog užsiblokavau. Konsultacijų pradėjo mažėti 😀 Tada iškilo mano baimės, kad nieko nesugebu, o kiti sugeba ir dar daugiau, ir bla bla bla…

Prieš akis išdygo online kursų apie pinigus reklama. Reikia! Imu! Protas visad randa argumentų. Kas gi nenori uždirbti daugiau? Buvo kažkiek teorijos, kažkiek užduočių. Klausiau, dariau, nors buvo dalykų, kurie prieštaravo mano suvokimui ir matymui. Visgi, norėjau pabaigti. Atradau savo proto ir gyvenimo patirties susikurtų blokų, išsigryninau nuostatas susijusias su pinigais, pavyzdžiui, – “kad daug uždirbti reikia daug ir sunkiai dirbti”. Suvokiau, kad išsigandau konsultacijų daugėjimo, nes pasąmonė tai susiejo su sunkiu darbu.

Tikriausiai sakote, juk gerai, juk naudinga, tad pratęsiu. Mano protas įsijautė ir “vedžiojimas už nosies” tuo nesibaigė. Nutariau pasikapstyti giliau, užčiuopti esmę. Turėjau asmeninę konsultaciją su kurso vedėja, visgi esmės užčiuopti nepavyko 🙂 Nepasidaviau! Įsijaučiau… ir rezultate susikūriau aukos, varguolės, vengiančios atsakomybės vaidmenį, pilną menkavertiškumo ir nepasitikėjimo. Tikiu, kad įsivaizduojate kokia gli būti emocinė būsena gyvenant tokioje iliuzijoje. O dar stresas ir panika ką daryti? Gal dar ieškoti mokymų kaip išlipti?

Draugė mane laiku supurtė.  Ir kai “pabudau” ir pažvelgiau į savo patirtį iš šono, suvokiau situacijos absurdiškumą. Dar kartą pasitvirtinau sau, kad protas klaidina, kuria iliuzijas ir taip veda mus šunkeliais. Tie kursai buvo ne man! Tiesiog klaidingas mano pasirinkimas! Ir iš to neverta kurti scenarijų, menkinti ar aukštinti save. Svarbu tik pajausti, kas korektiška mano prigimčiai, kuri patirtis man teisinga šiandien.

Nurimau, grįžau į save, konsultuoju ir vis gausiau 😉  Turiu daug planų, vizijų, kurias ketinu įgyvendinti. Vidumi esu tokia tikra, tvirta ir rami, kad iškilus baimėms ar kažkokiems įsitikinimams, nepasiduodu, neleidžiu proto iliuzijoms įtakoti mano sprendimų. Ką mokytis, į kurias sritis gilintis, mane veda mano autoritetas – Spleen centras. Ne protas, ne baimės, ne barjerai, ne iliuzijos.

Todėl kviečiu tave vadovautis tavo gyvenimo strategija ir klausyti savo vidinio autoriteto priimant visus sprendimus. Tada gyvensi save ir patirsi tai, kas tau ir apie tave. Eisi keliu, kuriame realizuosi save ir vykdysi savo misiją.

Nuoširdžiai, Edita Žalienė
Projektorė pagal HD – gidė kitiems – kaip grįžti į save ir gyventi save 100%
Human Design LT, Vilnius, Lietuva

Add A Comment