LIVING YOUR DESIGN DIRBTUVĖS
(Gyvenk Savo Dizainą)

Egzistuoja tik Tavo Unikali Tiesa. Dažnas mūsų jos vis dar nesuvokė, nes stengiasi vadovautis Universalia. Ji mus tik klaidina, iškraipo mūsų pasaulį, sukuria iliuzijas ir mus paklaidina. 

Kviečiu sugrįžti į savo Tiesą! Pažinti savo įgimtą unikalumą ir tikrąjį potencialą. Ir ne tik pažinti, bet pradėti jį patirti, realizuoti savo gyvenime. Nes tai, ką žinom, nebūtinai patiriam. 🙂

Living Your Design (Gyvenk Savo Dizainą) – tai 8 dirbtuvių programa. Ji paruošta pagal Tarptautinės Human Design Mokyklos LYD programą ir papildyta mano 7 metų patirtimi.

Renkama nauja grupė, susisiek!

Ko Tau tikėtis?

Suteikiama informacija pakeis tavo sąmonę ir savęs bei aplinkinių suvokimą. 

Pažinsi savo įgimtą unikalumą, įgimtas dovanas. Kūnas – tavo įrankis patirti šią materiją ir realizuotis. Tad padėsiu suprasti tavo kūno unikalius veikimo dėsnius. Unikalius energijos veikimo principus.

Žinosi, kaip priimti Tau teisingus sprendimus, kad galėtum realizuoti savo potencialą. Įvaldysi Human Design įrankius – strategiją ir savo sprendimų priėmimo autoritetą (ir jis nėra tavo protas!!!).

Suvoksi savo Proto rolę. Atpažinsi jo sukurtas iliuzijas / apie tave ir tavo nepakankamumą. Pamatysi savo “Melagingąjį Aš”. 

Atpažinsi, kokią įtaką tau daro kiti. Koks tame potencialas ir kaip / kodėl toje įtakoje gali pasiklysti.

Pradėsi savo Human Design eksperimentą. Jis padės tau grįžti į TAVO UNIKALIĄ gyvenimo trajektoriją, kurioje gali realizuoti savo TIKSLĄ ir patirti savo unikalumą.

Gyvenime patirsi daugiau harmonijos, pasitenkinimo, sėkmės, taikos. Mažiau frustracijos, nusivylimo, pykčio, kartėlio.

Pažinsi Tave supančius žmones, šeimą, vaikus. O tai erdvė kurti darnesniu santykius, priimti kitą, toks koks jis yra.

RINKTIS TAU, kieno tiesoje gyvensi rytoj!


Šios dirbtuvės Tau, jei rezonuoja nors vienas teiginys

Vis dar norisi save “TAISYTI”, stengiesi tapti tuo, kuo įtikėjai.

O gal jau daug ŽINAI apie save, bet realybėje to NEPATIRI?

Svajoji apie mylimą veiklą, gyvenimą, kuriame jauti SAVIREALIZACIJĄ, randi savo tikslą ir prasmę.

Ieškai BALANSO, energijos, jautiesi perdegusi/perdegęs.

Pamiršai vidinį džiaugsmą, pasitenkinimą. Trokšti daugiau “KAIFO” savo gyvenime.

O gal stinga SĖMĖS ir TAIKOS su savimi bei gyvenimu? 

O gal tiesiog SAVO VIDUJE išgirdai TAIP, be jokių priežasčių… Laukiu!

Ypač tau, jei jau turėjai asmeninę HD konsultaciją ir nori įtvirtinti, nerti giliau į praktiką.

 LIVING YOUR DESIGN dirbtuvės planuojamos 2023 vasario pabaigos. Viso 8 dibtuvės, trečiadieniais.

Dirbtuvės vyks gyvai ONLINE, vakarais nuo 19:00 iki 20:30, bet dažniausiai iki 21:00.

8 dirbtuvių kaina – 350 eur., išankstinės registracijos kaina – 300 eur. Jei po pirmųjų dirbtuvių pajausi, kad tai ne tau, bus galimybė atsisakyti šios kelionės.

Dirbtuves vedu aš, sertifikuota “Living Your Design” gidė ir Human Design analitikė Edita Žalienė.  

Susisiek ir sužinok kodėl verta prisijungti:
edita@humandesign.lt, +370 699 90083

MAJOS, Manifestuojančios Generatorės, atsiliepimas apie LIVING YOUR DESIGN dirbtuvių kursą:

“Fantastiniai kursai savo unikalumo atradimui. Man tai buvo viena prasmingiausių dovanų sau. Padėjo suprasti savo ir kitų man rūpinčių žmonių įgimtą mechaniką, priimti savo emocijų bangavimus, vertinti, net tas savybes, kurios protui atrodė kaip trūkumai.

Džiaugiuosi pasirinkusi Living Your Design kursus pas Editą, su draugiška atmosfera grupėje, gyvais pavyzdžiais iš gyvenimų. Ačiū už nuoširdumą, rūpestingumą ir lengvumą, pateikiant sudėtingus dalykus.

Indrės, Generatorės, patirtis ir atsiliepimas apie LIVING YOUR DESIGN dirbtuvių kursą:

“HUMAN DESIGN  dirbtuvės man buvo pačiu laiku ir vietoje, didelio virsmo, pokyčių metu mano gyvenime. Gauta informacija, žinios man padėjo labiau suprasti, kaip aš veikiu, koks mano veikimo mechanizmas, kaip save įsuku į nepriimtinas ir netinkamas situacijas, reakcijas ir pan. Dirbtuvės padėjo suprasti ne tik kaip veikiu aš, bet ir kaip veikia mano artimieji, aplinkiniai, kaip mes sąveikaujame, iš kur ir kodėl atsiranda reakcijos, įtakos vienas kitam.  O kai supratau visa tai, tada pajutau, kad kasdien vis labiau tampu savo gyvenimo kūrėja 🙂 Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dalyvauti Editos vedamose dirbtuvėse, nes neįsivaizduoju, kad geriau galėtų perteikti šią Human design magiją, su tokia aistra ir visišku atsidavimui tam, ką daro . “

EGLĖS, Projektorės, atsiliepimas apie LIVING YOUR DESIGN dirbtuvių kursą:
“Tikiu, kad kiekvienas žmogus yra daugiabriaunis brangakmenis, kurį pakreipus į šviesą atsiskleidžia jo grožis ir žėrėjimas. Būtent per Editą ir HUMAN DESIGN pažinau savo dalį, kuri buvo žinoma, bet nepažinta. Sužinojus savo tipą, strategiją ir autoritetą palengvėjo supratus, kad su manimi viskas gerai, tiesiog aš esu kitokia, nei dauguma mane supančių žmonių. Kartu su tuo atėjo ramybė ir pasitikėjimas, kad vadovaujantis savo HUMAN DESIGN atskleista prigimtimi, man tiesiog reikia gyventi ir stebėti gyvenimą, ką jis pasiūlys, kur mane jis pakvies. Ir įsiklausius atsirinkti, o ne taip kaip anksčiau – vadovautis baimėmis, proto kuriamomis istorijomis ir forsuoti gyvenimo situacijas bei įvykius. Arba net bandyti keisti save. Svarbiausia, kad keisti nereikia, svarbiausia suvokti ir priimti bei įsisąmoninti savo unikalumą. Po Living Your Design kurso atstojau ne tik nuo savęs, bet ir nuo aplinkinių. Taip pat, teko peržiūrėti daugelį gyvenimo sričių nuo miego, mitybos iki bendravimo ar sprendimų priėmimo.
Editos galėdavau klausyti valandomis, ji ne tai, kad dalijasi informacija, bet nuoširdžiai perduoda, tai kuo gyvena, kas yra jos išgyvenimų ir tyrinėjimų laboratorija – tiksliai, aiškiai, su realiais gyvenimiškais pavyzdžiais ir atsakymais į klausimus. Jos klausant ne tik plėtėsi sąmoningumas, bet patyriau ir intelektualinį pasitenkinimą. Iš tiesų, be galo gera gyventi matant savo protą ir jaučiant savo kūną. Esu be galo dėkinga už šią pažintį.”

DOVILĖS, Projektorės, patirtis ir atsiliepimas apie LIVING YOUR DESIGN dirbtuvių kursą:

“Pirmą sykį apie HUMAN DESIGN išgirdau per Masters Of Calm festivalį ir iš karto puoliau ieškoti, kas tai praktikuoja Lietuvoje. Labai džiaugiuosi atradusi Editą. Tai nelaukiant užsirašiau į jos 8 savaites vyksiančias “Living Your Design” dirbtuves ir asmeninę konsultaciją. Kiekvieną sykį su nekantrumu laukdavau antradienio! Seminarų metu Edita sistemingai išdėliodavo informaciją,  žaismingai ją pateikdavo. Taip pat smagu, jog dirbtuvių metu aktyviai dalyvaudavo visos dalyvės, nes kiekvieno žmogaus pasidalinta patirtis leisdavo suprasti, kad realiai tai veikia. Aš asmeniškai gavau patvirtinimą, jog tai ką jaučiu savyje, kaip reaguoju į kitus ir aplinką esu AŠ ir, kad su manimi VISKAS YRA GERAI, jog esu unikali asmenybė ir judu tinkamu keliu. Human Design padėjo gyventi su lengvumu ir lengvume. Pritariu HUMAN DESIGN minčiai, jog mes jau esame sukurti, belieka tik pažinti save! Tad drąsiai siūlau nedvejoti ir pasinerti į savo paties pažinimą su Editos pagalba. Ji puiki vedlė! O ten patikėk, laukia labai daug įdomių dalykų!”

Gabijos patirtis ir atsiliepimas apie LIVING YOUR DESIGN dirbtuvių kursą:

 

“Labai džiaugiuosi sudalyvavusi Editos vedamame kurse “Living your desing”. Sunku nusakyti žodžiais, kiek daug kursų dėka atradau. Visų pirma suvokiau savą mechaniką, tam tikrus “keistumus”, kuriuos žymiai lengviau priimu dabar. Tie “keistumai” – visai ne “keistumai”, o tiesiog tam tikri tipo niuansai, juos sužinojus tapo daug aiškiau ir ramiau. Radau atsakymus į daugybę metų kamavusius klausimus – kodėl aš tokia? kodėl taip elgiuosi? Kodėl aplink mane esantys žmonės vienokie, o ne kitokie. Daugėja tolerancijos. Labiausiai apie Human Design sistemą man patinka jos konkretumas, aiškumas ir pritaikomumas, dargi labai didelė gelmė, kurios bent dalį apčiuopus norisi nerti dar ir dar ir dar.

Edita Living Your Design kursą dėsto su didele meile, profesionalumu ir užsidegimu, kas jaučiasi ir skatina dar labiau tikėti, naudoti sužinotą informaciją. O informacijos kursų metu gauni tikrai daug, reikia laiko ją visą integruoti savo gyveniman. Tačiau po truputį taikant strategiją/autoritetą matai, kaip akivaizdžiai keičiasi gyvenimas. Kaip daugiau grynumo, laimės, giedrumos. Kai pamokos – prasmingos. Kai su drąsa ir pasiryžimu po truputį nusiimi ne-savo sluoksnius. Kai lengviau paleidi nereikalingas, alinančias – protu pritemptas pažintis. Kai ramiau pasakai “ne”, nebijodama kitų reakcijų. Kai nesistengi būti tuo, kuo nesi. Man – tai viena prasmingiausių patirčių šiais metais, tokių tikrų, kad taikau ir esu dėkinga kiekvieną mielą dieną.”

Gerdos Manifestorės atsiliepimas pie LIVING YOUR DESIGN dirbtuvių kursą:

“Kai būna sunku ir nežinai ką daryti, kur eiti, bet ieškai atsakymų – gyvenimas viską sudėlioja. Taip man nutiko su Edita. Ji atsirado netikėtai ir tada, kada man reikėjo pagalbos iš šono.

Labai patiko Editos užtikrintumas, ramybė, skatinimas gilintis į save, stebėti. Paskaitų temos suskirstytos aiškiai, daug teorijos ir praktinių patarimų. Visą laiką jautėsi, kad žmogus tuo gyvena ir perduoda auditorijai ką moka

Man tai buvo taškas suvokti kur aš esu ir suvokimas kur link turiu eiti, kas esu AŠ tikra, o kas yra primesta iš kitų arba mano pačios susikurta. Kadangi aptariama labai plačiai, ateina suvokimai ir apie savo šeimą – vyrą, vaikus, tėvus.

Workshop’ai naudinti ir tuo, kad po jų atėjus suvokimams, asmeninė konsultacija tampa daug gilesnė – atsiranda konkretūs poreikiai, kyla tikslūs klausimai.”