Living Your Design (Gyvenk Savo Dizainą) – tai 8 workshop’ų kursas – galimybė pažinti savo prigimtį ir pradėti GYVENTI SAVE pilnavertiškai, t.y. išsivaduoti iš “normų”, susikurtų iliuzijų ir “Melagingojo AŠ”.

Kokių tikėtis rezultatų?

 • Suprasi, kaip sudaromas tavo bodigrafas ir kaip jame susigaudyti, todėl suvoksi save per praktiškus ir kasdien pritaikomus HUMAN DESIGN įrankius.
 • Rasi ir suprasi priežastis, kodėl vis dar NEGYVENI SAVĘS.
 • Suprasi, kaip dažnai tave klaidina protas, “normos” ir kokį “Melagingą Aš” žaidi.
 • Suprasi, kokią įtaką tau daro kiti ir kaip tai įtakoja tavo gyvenimą, tavo sprendimus.
 • Įvaldyti HUMAN DESIGN įrankiai padės tau gyventi harmonijoje, pasitenkinime, sėkmėje, taikoje bei grįžti į TAVO UNIKALIĄ gyvenimo trajektoriją. Būtent joje, gali atskleisti savo unikalumą, savo potencialą ir realizuoti save.

Kam skirtas šis kursas?

 • TAU, jeigu svajoji apie pokyčius, nori gyventi sąmoningiau ir trokšti pagaliau gyventi savo prigimtyje – GYVENTI SAVE.
 • TAU, jeigu pirmą kartą susidūrei su „Human Design LT“ ir tavo vidus sako TAIP ir tu pribrendai būti atvira / atviras su savimi.
 • TAU, jei jau turėjai asmeninę konsultaciją, pradėjai savo eksperimentą ir nori nerti dar giliau, išlikti budria / budriu savo prigimtyje.

GYVENTI SAVE reiškia priimti TAU teisingus sprendimus, judėti TAU teisingu keliu, kuriame TU gali atskleisti SAVO unikalumą, SAVO prigimtį, SAVO potencialą, realizuoti SAVE ir įvykdyti SAVO misiją, pasiekti SAVO tikslą.

Kaip viskas vyksta?

 • 8 workshop’ai vyks online, t.y. internetu, mažoje ir uždaroje grupėje.
 • Temos: HD sistema, jos atsiradimas ir jos esmė; detali 9 centrų analizė (centrų prigimtis ir kaip jie operuoja gyvenant save ir kaip veikia gyvenant prote, aplinkos įtakos ir neteisingi sprendimai); 4 tipų rolės ir mechanika (Generatoriai, Projektoriai, Manifestoriai, Reflektoriai); aptariamos kiekvieno tipo gyvenimo strategijos; analizuojami visi sprendimų priėmimo autoritetai.
 • Minėtais aspektais analizuosime tavo prigimtį. Tačiau, kurso metu gali analizuoti ir savo partnerį, savo šeimos narius, suvokti kokia jų mechanika ir kaip tai įtakoja jūsų santykius.
 • Aš suteiksiu tau ne tik žinias, bet ir praktinius pavyzdžius. Asmeniškai padėsiu tau giliau suvokti būtent tavo prigimtį ir kaip ją atskleisti.
 • Savo asmeniniais pavyzdžiais ir patirtimis dalinsimės uždaroje Facebook grupėje.
 • Per šį kursą tu pilnai pasiruoši teisingai pradėti savo HUMAN DESIGN eksperimentą – Kelionę Namo – Į Save 🥰🥰🥰

Sekantys workshop’ai planuojami nuo 2020 m. vasario mėn. Kviečiu kreiptis, registruotis: info@humandesign.lt, +370 699 90083

Kursą vedu aš, sertifikuota “Living Your Design” gidė Edita Žalienė.

Gabijos patirtis ir atsiliepimas apie LIVING YOUR DESIGN workshopų kursą:

“Labai džiaugiuosi sudalyvavusi Editos vedamame kurse “Living your desing”. Sunku nusakyti žodžiais, kiek daug kursų dėka atradau. Visų pirma suvokiau savą mechaniką, tam tikrus “keistumus”, kuriuos žymiai lengviau priimu dabar. Tie “keistumai” – visai ne “keistumai”, o tiesiog tam tikri tipo niuansai, juos sužinojus tapo daug aiškiau ir ramiau. Radau atsakymus į daugybę metų kamavusius klausimus – kodėl aš tokia? kodėl taip elgiuosi? Kodėl aplink mane esantys žmonės vienokie, o ne kitokie. Daugėja tolerancijos. Labiausiai apie Human Design sistemą man patinka jos konkretumas, aiškumas ir pritaikomumas, dargi labai didelė gelmė, kurios bent dalį apčiuopus norisi nerti dar ir dar ir dar.

Edita Living Your Design kursą dėsto su didele meile, profesionalumu ir užsidegimu, kas jaučiasi ir skatina dar labiau tikėti, naudoti sužinotą informaciją. O informacijos kursų metu gauni tikrai daug, reikia laiko ją visą integruoti savo gyveniman. Tačiau po truputį taikant strategiją/autoritetą matai, kaip akivaizdžiai keičiasi gyvenimas. Kaip daugiau grynumo, laimės, giedrumos. Kai pamokos – prasmingos. Kai su drąsa ir pasiryžimu po truputį nusiimi ne-savo sluoksnius. Kai lengviau paleidi nereikalingas, alinančias – protu pritemptas pažintis. Kai ramiau pasakai “ne”, nebijodama kitų reakcijų. Kai nesistengi būti tuo, kuo nesi. Man – tai viena prasmingiausių patirčių šiais metais, tokių tikrų, kad taikau ir esu dėkinga kiekvieną mielą dieną.”

Gerdos Manifestorės atsiliepimas pie LIVING YOUR DESIGN workshopų kursą:

“Kai būna sunku ir nežinai ką daryti, kur eiti, bet ieškai atsakymų – gyvenimas viską sudėlioja. Taip man nutiko su Edita. Ji atsirado netikėtai ir tada, kada man reikėjo pagalbos iš šono.
Labai patiko Editos užtikrintumas, ramybė, skatinimas gilintis į save, stebėti. Paskaitų temos suskirstytos aiškiai, daug teorijos ir praktinių patarimų. Visą laiką jautėsi, kad žmogus tuo gyvena ir perduoda auditorijai ką moka.
Man tai buvo taškas suvokti kur aš esu ir suvokimas kur link turiu eiti, kas esu AŠ tikra, o kas yra primesta iš kitų arba mano pačios susikurta. Kadangi aptariama labai plačiai, ateina suvokimai ir apie savo šeimą – vyrą, vaikus, tėvus.
Workshop’ai naudinti ir tuo, kad po jų atėjus suvokimams, asmeninė konsultacija tampa daug gilesnė – atsiranda konkretūs poreikiai, kyla tikslūs klausimai.”