LIVING YOUR DESIGN DIRBTUVĖS
(Gyvenk Savo Dizainą)

Egzistuoja tik Tavo Unikali Tiesa. Dažnas mūsų jos vis dar nesuvokė, nes stengiasi vadovautis Universalia. Ji mus tik klaidina, iškraipo mūsų pasaulį, sukuria iliuzijas ir mus paklaidina. 

Kviečiu sugrįžti į savo Tiesą! Pažinti savo įgimtą unikalumą ir tikrąjį potencialą. Ir ne tik pažinti, bet pradėti jį patirti, realizuoti savo gyvenime. Nes tai, ką žinom, nebūtinai patiriam. 🙂

Living Your Design (Gyvenk Savo Dizainą) – tai 8 dirbtuvių programa. Ji paruošta pagal Tarptautinės Human Design Mokyklos LYD programą ir papildyta mano 6,5 metų patirtimi.

Renkama nauja grupė, susisiek!

Ko Tau tikėtis?

Suteikiama informacija pakeis tavo sąmonę ir savęs bei aplinkinių suvokimą. 

Pažinsi savo įgimtą unikalumą, įgimtas dovanas. Kūnas – tavo įrankis patirti šią materiją ir realizuotis. Tad padėsiu suprasti tavo kūno unikalius veikimo dėsnius. Unikalius energijos veikimo principus.

Žinosi, kaip priimti Tau teisingus sprendimus, kad galėtum realizuoti savo potencialą. Įvaldysi Human Design įrankius – strategiją ir savo sprendimų priėmimo autoritetą (ir jis nėra tavo protas!!!).

Suvoksi savo Proto rolę. Atpažinsi jo sukurtas iliuzijas / apie tave ir tavo nepakankamumą. Pamatysi savo “Melagingąjį Aš”. 

Atpažinsi, kokią įtaką tau daro kiti. Koks tame potencialas ir kaip / kodėl toje įtakoje gali pasiklysti.

Pradėsi savo Human Design eksperimentą. Jis padės tau grįžti į TAVO UNIKALIĄ gyvenimo trajektoriją, kurioje gali realizuoti savo TIKSLĄ ir patirti savo unikalumą.

Gyvenime patirsi daugiau harmonijos, pasitenkinimo, sėkmės, taikos. Mažiau frustracijos, nusivylimo, pykčio, kartėlio.

Pažinsi Tave supančius žmones, šeimą, vaikus. O tai erdvė kurti darnesniu santykius, priimti kitą, toks koks jis yra.

RINKTIS TAU, kieno tiesoje gyvensi rytoj!


Šios dirbtuvės Tau, jei rezonuoja nors vienas teiginys

Vis dar norisi save “TAISYTI”, stengiesi tapti tuo, kuo įtikėjai.

O gal jau daug ŽINAI apie save, bet realybėje to NEPATIRI?

Svajoji apie mylimą veiklą, gyvenimą, kuriame jauti SAVIREALIZACIJĄ, randi savo tikslą ir prasmę.

Ieškai BALANSO, energijos, jautiesi perdegusi/perdegęs.

Pamiršai vidinį džiaugsmą, pasitenkinimą. Trokšti daugiau “KAIFO” savo gyvenime.

O gal stinga SĖMĖS ir TAIKOS su savimi bei gyvenimu? 

O gal tiesiog SAVO VIDUJE išgirdai TAIP, be jokių priežasčių… Laukiu!

Ypač tau, jei jau turėjai asmeninę HD konsultaciją ir nori įtvirtinti, nerti giliau į praktiką.

 

LIVING YOUR DESIGN dirbtuvės startuos 2023 vasario pabaigoje. Viso 8 dibtuvės, trečiadieniais.

Dirbtuvės vyks gyvai ONLINE, vakarais nuo 19:00 iki 20:30, bet dažniausiai iki 21:00.

8 dirbtuvių kaina – 350 eur. Išankstinės registracijos kaina – 300 eur. Jei po pirmųjų dirbtuvių pajausi, kad tai ne tau, bus galimybė atsisakyti šios kelionės.

Dirbtuves vedu aš, sertifikuota “Living Your Design” gidė ir Human Design analitikė Edita Žalienė.  

Susisiek ir sužinok kodėl verta prisijungti:
edita@humandesign.lt, +370 699 90083


 

Gabijos patirtis ir atsiliepimas apie LIVING YOUR DESIGN workshopų kursą:

“Labai džiaugiuosi sudalyvavusi Editos vedamame kurse “Living your desing”. Sunku nusakyti žodžiais, kiek daug kursų dėka atradau. Visų pirma suvokiau savą mechaniką, tam tikrus “keistumus”, kuriuos žymiai lengviau priimu dabar. Tie “keistumai” – visai ne “keistumai”, o tiesiog tam tikri tipo niuansai, juos sužinojus tapo daug aiškiau ir ramiau. Radau atsakymus į daugybę metų kamavusius klausimus – kodėl aš tokia? kodėl taip elgiuosi? Kodėl aplink mane esantys žmonės vienokie, o ne kitokie. Daugėja tolerancijos. Labiausiai apie Human Design sistemą man patinka jos konkretumas, aiškumas ir pritaikomumas, dargi labai didelė gelmė, kurios bent dalį apčiuopus norisi nerti dar ir dar ir dar.

Edita Living Your Design kursą dėsto su didele meile, profesionalumu ir užsidegimu, kas jaučiasi ir skatina dar labiau tikėti, naudoti sužinotą informaciją. O informacijos kursų metu gauni tikrai daug, reikia laiko ją visą integruoti savo gyveniman. Tačiau po truputį taikant strategiją/autoritetą matai, kaip akivaizdžiai keičiasi gyvenimas. Kaip daugiau grynumo, laimės, giedrumos. Kai pamokos – prasmingos. Kai su drąsa ir pasiryžimu po truputį nusiimi ne-savo sluoksnius. Kai lengviau paleidi nereikalingas, alinančias – protu pritemptas pažintis. Kai ramiau pasakai “ne”, nebijodama kitų reakcijų. Kai nesistengi būti tuo, kuo nesi. Man – tai viena prasmingiausių patirčių šiais metais, tokių tikrų, kad taikau ir esu dėkinga kiekvieną mielą dieną.”

Gerdos Manifestorės atsiliepimas pie LIVING YOUR DESIGN workshopų kursą:

“Kai būna sunku ir nežinai ką daryti, kur eiti, bet ieškai atsakymų – gyvenimas viską sudėlioja. Taip man nutiko su Edita. Ji atsirado netikėtai ir tada, kada man reikėjo pagalbos iš šono.
Labai patiko Editos užtikrintumas, ramybė, skatinimas gilintis į save, stebėti. Paskaitų temos suskirstytos aiškiai, daug teorijos ir praktinių patarimų. Visą laiką jautėsi, kad žmogus tuo gyvena ir perduoda auditorijai ką moka.
Man tai buvo taškas suvokti kur aš esu ir suvokimas kur link turiu eiti, kas esu AŠ tikra, o kas yra primesta iš kitų arba mano pačios susikurta. Kadangi aptariama labai plačiai, ateina suvokimai ir apie savo šeimą – vyrą, vaikus, tėvus.
Workshop’ai naudinti ir tuo, kad po jų atėjus suvokimams, asmeninė konsultacija tampa daug gilesnė – atsiranda konkretūs poreikiai, kyla tikslūs klausimai.