Nori gyventi 100%? Tikrą ir laimingą save?

Kviečiu tave skirti 1,5val. savo unikalumo pažinimui. Sužinosi, kaip laikytis savo gyvenimo strategijos ir vadovautis savo vidiniu autoritetu, kuris padeda priimi tau teisingus sprendimus ir paleisti primestas baimes, abejones.
Konsultacijos metu pateikiu tavo Human Design „portreto“ analizę ir įrankius, kaip tau gyventi save. Nepriiminėju už tave sprendimų, nepamokslauju, nedalinu patarimų kaip tau elgtis konkrečioje
situacijoje, nes tik tu žinau, kas tau teisinga, kai laikaisi tau tinkamos strategijos ir vadovaujiesi savo vidiniu autoritetu. Ir tu gali tai išmokti konsultacijos metu.

Konsultuoju aš, Edita Žalienė, mylima žmona, laiminga trijų dukrų mama ir pagal Human Design sistemą save realizuojanti projektorė.  Lietuva, Vilnius arba online.

Asmeninė Human Design konsultacija

Asmeninė Human Design konsultacijaAsmeninėje konsultacijoje rasi atsakymus į klausimus apie save, savo unikalią prigimtį, savo gabumus ir savo paskirtį. Sužinosi savo gyvenimo strategiją ir autoritetą. Suvoksi, kaip priimti teisingus sprendimus ir sėkmingai judėti gyvenimo keliu.  Skaityti plačiau.

Asmeninė konsultacija tai: žmonės, psichologija, bendravimo psichologija, astrologija, savęs pažinimas, autoritetas, eksperimentas, apie meilę ir daugiau.
 

Human Design konsultacija tėvams, apie vaikus

Human Design Tėvų konsultacijaKonsultacijoje tėvams, suvoksite jūsų vaiko unikalią prigimtį. Gausite praktinius patarimus, kaip jūs galite padėti vaikui augti jo prigimtyje, kaip spręsti kylančias problemas, stiprinti tarpusavio ryšį, gerinti santykius. Skaityti plačiau.

Konsultacija tėvams tai: vaikai, psichologija, astrologija, charakterio savybės, asmenybės tipai, gera dovana ir daugiau.


Trukmė 1,5val. Jei Vilniuje – susitikime gyvai, jei ne – bendraukime internetu per Skype, Zoom, Messenger.  Po Human Design konsultacijos atsiųsiu įrašą.

Rašyk, skambink: info@humandesign.lt  +370 699 90083 ir tavo tikrojo aš eksperimentas taps įrodymu. Skirk 1,5 val. pažinti save ir savo artimuosius.  Lietuva, Vilnius arba online.