HumanDesign profilis

4/1 profilis / profile

Jei tavo profilis 4/1 OPORTUNISTAS / TYRĖJAS ☀️
Gyvenimu tu judi lyg traukinys 🚉 savo bėgiais – aiškus kelias, aiški kryptis, kuri negali būti pakeista. Tad dažnai tavo profilio žmonės tampa reikšmingais savo srities autoritetais ir profesionalais 👏. Tave sunku įtakoti, nes turi labai fiksuotą nuomonę, požiūrį bei atkaklumo laikytis savo tiesos, glūdinčios tavyje 💪.

Tavo prigimtis itin specifiška ir fiksuota. Tau svarbu rasti sritį, kuri tave domina, kuri tave žavi 🤩 ir kuriai tu gali atsiduoti visa savo esybe. Tu neri į tai 🏄, studijuoji, tyrinėji ir susikūręs solidų pagrindą šioje srityje tampi jos ekspertu 👨‍🎓 👩‍💼. Tavo rolė įtakoti savo tinklą įgytu profesionalumu ir tapti tos srities autoritetu. Turėdamas 4 liniją savo profilyje tu esi draugiškas, atviras savo tinklui ir turi įgimtus gebėjimus tinkamai perteikti savo žinias. Visos galimybės išreikšti, dalintis savo ekpertiškimu ateina tavo draugų, artimųjų, pažystamų, tavo tinklo dėka ☀️.

Svarbu suvokti, kad tavo fiksuota prigimtis lemia tai, kad tau itin sudėtinga būna taikytis prie kitų. Tik trumpam tau gali pavykti iššokti iš savo trajektorijos, derintis prie kito, tačiau anksčiau ar vėliau tu grįžti ant savo bėgių. Visgi, aplinkiniai turi taikytis prie tavęs, tu ne tam, kad taikytumeisi prie kitų, todėl tau labai svarbu būti tarp korektiškų žmonių, kurie tave besąlygiškai myli, suteikia palaikymą ir kuriais gali pasitikėti ❤️. Svarbu, kad jie tave priimtų ir patys prisitaikytų 💛.

Atlaikyti gyvenimo iššūkius, kitų įtaką ir išlikti ant savo bėgių 🚉 tau gali padėti savo prigimties pažinimas ir suvokimas. Ir žinoma, sekimas savo vidiniu vedliu – vidiniu autoritetu.
Šiltai, Edita
Nuotraukos paimtos iš interneto platybių.

Add A Comment