Kur tu važiuoji?

Anksčiau ar vėliau užduodame sau klausimus: Kas aš? Kodėl aš čia? Kokia mano paskirtis? Dažnai kankiname save klausimais: Kodėl aš toks? Kodėl ne kaip kiti? Kodėl ir vėl man nepasisekė? Taip pat kuriame iliuzijas: Jei būčiau kitokia, būčiau sėkminga ar mylima, ar turtinga ir tada jau laiminga.

Jei vis dar svarstote: Ką daryti? Kuria kryptimi judėti? – sveikinu – “welcome to your real life!”

Vardan aiškumo ir paprastumo, Human Design sistema kartais remiasi automobilio pavyzdžiu. Mūsų kūnas yra prilyginamas automobiliui, kuris turi savo vairuotoją. Tačiau vairuotojas nėra AŠ. Mūsų suvokiamas AŠ yra keleivis, kuris sėdi šio automobilio galinėje sėdynėje. Labai dažnai mes save tapatiname su vairuotoju ir pradedame spręsti į kurią pusę sukti vairą. Į dešinę, į kairę, oi ne, į dešinę, ne, geriau į kairę, o gal tiesiai?… Galiausiai suprantame, kad nežinome, nei kur važiuojame, nei kur atsidūrėme ir kodėl čia atsidūrėme.

Natūraliai kyla klausimas, o kodėl yra keleivio rolėje?

Atsakau. Pagal Human Design, mūsų kūne yra jau įgimtas sąmoningumas ir tik jis atsakingas už mūsų pasąmoningus poreikius, poelgius ir atitinkamai pajėgus mus vesti mūsų prigimties keliu. Ir patikėkite, tai tikrai ne mūsų proto atsakomybė. Mūsų vairuotojas visada žino, kur važiuoti ir kokiu tikslu. Suvokus save, išmokus save girdėti, belieka pasitikėti savimi, įskaitant vairuotoją😁 ir mėgautis šia kelione. Ir tai nereiškia, kad kelias bus žiedlapiais klotas, bet tai reiškia, kad jūs važiuosite, t.y. gyvensite pagal jums skirtą planą.

Skamba paprastai, o įgyvendinti ne taip paprasta. Visi turime melagingąjį, kupiną: baimių, skaudžių situacijų paliktų įspaudų, iliuzijų. Ir tai didžiausia grėsmė, nes keleivis AŠ, pasitelkdamas protą, pradeda nurodinėti vairuotojui, bandyti jį įtikinti važiuoti kitur. Būkite budrūs, nes mūsų protas toks sąlygotas, toks standartizuotas ir įbaugintas, kad nukreipia mus ten, kur “visi važiuoja”.

O kur visi važiuoja? Ar nori būti, kaip visi, ar nori būti savimi? Jei nori būti savimi, gyventi autentiškai, pagal savo prigimtį, – kviečiu atvykti į konsultaciją. Aš esu čia tam, kad nukreipčiau kitus.

Su meile,
Edita 💛

Add A Comment