6/3 profilis

6/3 profilis/profile

Tu nuolat ieškai tobulumo savo chaotiškame, nestabiliame gyvenime 🙉. Nuolat įsitraukęs į gyvenimą, į patirtis, į bandymus, eksperimentus ir klaidas. Ir tik tokios patirties dėka, tu atrandi, kas veikia / neveikia šiame pasaulyje, ką reikia tobulinti ir keisti. 🧐👍Gyvenimas tavo nuolat keičiasi, nuolat keitiesi tu pats, gyvenimas verčia tave adaptuotis ir mutuoji. Nėra kada tinginiauti. 🤩

Pats gyvenimas paruošia šio profilio žmones tapti IŠMINTINGIAUSIAIS AUTORITETAIS KITIEMS ❗️. Tu patiri ir atskleidi, kad tavo unikalumas yra tobulas ir kad niekuo negali pasitikėti priimant sprendimus, tik pačiu savimi. Tai kas veikia kitiems, tau dažniausiai nepasiteisina.

6 profilio linija lemia tai, kad tavo gyvenime yra trys ryškūs etapai. Iki 30 metų tu patiri gyvenimą kaip 3/3 profilio linija – tai intensyvus, chaotiškas bandymų, eksperimentų ir klaidų etapas, kupinas atradimų kas neveikia. Bandai rasti ramybę šiame chaose, tačiau ramybe net nekvepia. 🌪🔥💥

Antras etapas – nuo 30 iki 50 metų ⏳- vadinamas etapu “ANT STOGO”. Šiame etape daugiau objektyvumo, daugiau optimizmo 😉, tačiau tu negali išlikti atsitraukęs. Tavo 3 linija stumia tave į subjektyvias patirtis, nes „yra dalykų kuriuos turiu išbandyti, kuriuos reikia ištyrinėti, juk turiu dar kažką atrasti“. Nuo stogo, at stogo, atsitrauki, pradedi nuobodžiauti, vėl šoki į patirtis, nuotykius💃🕺. Pavargsti – atsitrauki.

O trečiame etape – nuo 50 metų – tau tenka nulipti nuo stogo ir vėl pilnai pasinerti į gyvenimą🏋️‍♀️. Tačiau tu jau turi velniškai daug gyvenimiškos patirties ir išminties 🤓.  Dabar visi tavyje mato IŠMINTINGĄ IR OBJEKTYVŲ PATARĖJĄ❗️, kuris turi unikalią gyvenimo perspektyvą🦋. O tavo objektyvumas šiame etape suteiks tavo gyvenimui daugiau harmonijos, daugiau ramybės.

Šiltai, Edita

Nuotraukos iš interneto platybių.