Human Design LT profilis 6/3

6/2 profilis / profile

JEI TAVO PROFILIS 6/2 ROLE MODEL’IS / ATSISKYRĖLIS ☀️

Save matai kaip autoritetą ar pavyzdį kitiems, kuris gyvena savo autentiškoje prigimtyje. Tačiau, tu nesitapatini su atsiskyrelio prigimtimi ir neatapžįsti savo įgimtų talentų. Sieki būti savo veikloje, pasinėręs tame, ką darai natūraliai gerai. 🤩

UNIKALUS, TALENTINGAS, IŠMINTINGAS AUTORITETAS‼️Tu esi žmogus, atskleidžiantis kitiems gyvenimą, kuris neįtakotas jokių išorinių autoritetų, kuriame realizuojamas įgimtas, tobulas unikalumas. Nuolat esi pastebimas kitų, tu trauki kitų dėmesį savo išmintimi, kitokiu pasaulio matymu ir įgimtomis dovanomis 🧐. Tavo dėka, kiti turi galimybę pamatyti, kaip gyventi pasitelkiant savo išmintimi, o ne primestomis taisyklėmis, normomis, dogmomis 🙏. Tavo profilio rolė būto natūraliu lyderiu ir tai gali realizuoti tik KAI GYVENI SAVE. Visai paprasta, kaip ir nieko nereikia daryti specialiai 🤣😁, tau nereikia išgelbėti pasaulio, tiesiog svarbu gyveti pasikliaujant savo vidiniu vedliu – vidiniu autoritetu.

LYDERIO, AUTORITETO rolei tave ruošia pats gyvenimas 💪. 6 profilio linija lemia tai, kad tu žygiuoji per tris gyvenimo etapus. Iki 30 metų tu semiesi išminties atrasdamas, kas šiame pasaulyje NEVEIKIA. Daug įvairių patirčių, bandymų, eksperimentų, klaidų 🙁🥵. Bandai rasti savo vietą šiame pasaulyje, savo tobulumą, bet toks jausmas, kad niekas neveikia. Ir šis etapas tau gali būti skausmingas, kupinas nusivylimo, pesimizmo, nes kelionė prasideda ne pačiu lengviausiu būdu. Atsipalaiduok, būk stebėtoju, tu per daug ką pereisi ir tu tam pasiruošęs. SVARBU ❗️, kad tavo fokusas būtų nukreiptas į tai, ką tu išmokai, ką atradai dėka šios patirties, o ne į gailestį sau ar gyvenimo kaltinimą.

Antras etapas – nuo 30 iki 50 metų – vadinamas etapu “ANT STOGO”. Tai lyg atokvėpis tau 🏝. Tai laikas, kuomet tu lyg atsitrauki, tau nebereikia kovoti, nebereikia gyevenimo “dramų”. Lyg nuo kalno viršūnės 🗻 stebi šį pasaulį. Atsikvepi, pasijauti saugus. Tai laikas, kai gydaisi savo žaizdas, semiesi objektyvumo ir atrandi tai, kas šiame pasaulyje VEIKIA ☀️✨. Randi veiklas, dalykus kuriuos tu įvaldai ir tiesiog gyveni būdamas savimi. Koncentruojiesi labiau į save, savo šeimą, mėgstamą veiklą, į savo artimiausius ir patikimus žmones.

O trečiame etape – nuo 50 metų – tau tenka nulipti nuo stogo ir vėl įsitraukti į gyvenimą 💃🕺. Tu nulipi nuo stogo TAPDAMAS IŠMINTINGU, TALENTINGU AUTORITETU KITIEMS ✨❗️. Dabar ne tu stebi pasaulį, bet visi šiame pasaulyje stebi tave ir semiasi išminties.

SVARBU⚠️: Gyventi laikantis savo tipo STARTEGIJOS ir SPRENDIMUS PRIIMTI SAVO VIDINIU VEDLIU, o ne protu. Tuomet tu pereisi per tau TINKAMAS PATIRTIS, kurios tave paruoš Role Model‘io rolei. Tuomet sutiksi tuos, KURIE ATPAŽINS TAVE, TAVO ĮGIMTUS NATŪRALIUS TALENTUS.  Tau svarbu sulaukti labai išskirtinio pakvietimo, kurio dėka, tu atskleisi ir atneši savo dovanas į pasaulį, įkūnydamas savo Role Model‘io jėgą. Šio pakvietimo pats nepasieksi, nesurasi, jo sulauksi iš kitų žygiuodamas savo unikaliu keliu.

Šiltai, Edita

Nuotraukos paimtos iš interneto platybių.