Human Design profilis

3/5 profilis / profile

JEI TAVO PROFILIS 3/5 KENTĖTOJAS / HERETIKAS. Save tapatini su KENTĖTOJU (EKSPERIMENTUOTOJU, ATRADĖJU), tačiau nesuvoki savęs kaip HERETIKO (GELBĖTOJO). 

Tu esi užsispyręs, atkaklus ir turi daug stiprybės 💪 žygiuoti savo keliu, kuriame tave lydi netikėtumai vis į kažką atsitrenkiant 😯😱🤭😲. Tu niekada lengvai nepasiduosi, tu tas, kuris turi energijos eksperimentuoti, bandyti, klysti ir patirti. Tik savo patirties dėka tu atrandi, kas šiame pasaulyje neveikia, ką reikia tobulinti, ką reikia koreguoti 😎🤓. Tavo atradimai įtakoja mūsų evoliuciją.

Ekeperimentavimo metu tave gali aplankyti pralaimėtojo jausmas, tačiau visada prisimink ☝️, kad tavo eksperimentas, bandymas, patirtis yra kažko naujo pagrindas . Tau svarbu savo dėmesį nukreipti į tai, ko tu išmokai savo patirties dėka, ką tu atradai tuomet, kai pasaulis į tave atsitrenkė ar tu atsitrenkei į jį. Ir sugebėti išnaudoti savo atradimus.

Tavo potencialas yra IŠGELBĖTI, VESTI KITUS ☀️. Ir jis atsiskleidžia tik tavp patirties ir įgytos išminties dėka.

5 linija lemia tai, kad žmonės tavyje mato gelbėtoją. Tad nenuostabu, kad susidūrus su problemomis, krizėmis jie kreipiasi į tave pagalbos, ptarimo, sprendimo 🙏🙏🙏. Tu nuolatos gyveni tame projekcijų lauke. Ir čia itin svarbu atsirinkti sau korektiškas projekcijas. Prisiimti atsakomybes vadovaujantis savo vidiniu autoritetu, ne protu. Tuomet tu mėgaujiesi gelbėtojo role ir eksperimentuodamas randi inovatyvius, praktiškus sprendimus 🧐🙂☀️.

Šiltai, Edita Žalienė