Human Design LT

2/5 profilis / profile

JEI TAVO PROFILIS 2/5 ATSISKYRĖLIS / HERETIKAS (GELBĖTOJAS)
“Ko jūs pristojot? Ko jūs norit iš manęs? Atstokit!!!” 😠

Save protu suvoki kaip ATSISKYRĖLĮ 🙂. O tavo kūnas išgyvena viliojančio gelbėtojo, mokytojo rolę. Tu kaip magnetas traukiantis visus, traukiantis visų dėmesį bei jų lūkesčius ir projekcijas, kurios susijusios su tavo įgimtais gebėjimai, talentais bei potencialu vesti kitus ir spręsti problemas 😬🙄😯. 

Tu esi TALENTINGAS GELBĖTOJAS. Tavo įgimti, unikalūs gebėjimai tarnauja vedant, gelbėjant kitus, sprendžiant kitų problemas, randant praktinius, ivovatyvius sprendimus 💪🦾.

Tave visą gyvenimą lydi ir lydės kitų žmonių projekcijos ir lūkesčiai. Tavo 2 linija lemia tai, kad sulauki projekcijų, kurios susijusios su tavo unikaliais gebėjimais ir talentais. Su tuo, ką tu darai natūraliai gerai, su tuo kas tau įgimta. Tai ką tu darai natūraliai, tu nevertini kaip savo unikalumo ir talento. Tik kitas tai atpažįsta ir kviečia tave tuo dalintis. Tavo prigimčiai būdingas drovumas, kuklumas, tu nori tiesiog užsiimti tuo ką darai, pasinerti į tai ir būti nematomu – „atstokit visi nuo manęs“ 🤯. Tačiau žinok, kad kiti tave mato, jie tavyje, tavo veikloje atpažįsta tavo unikalumą ir genialumą ir visada norės, kad tu tuo pasidalintum.

Tavo 5 linija itin viliojanti ir pritraukianti kitų lūkesčius. Aplinkiniai tikisi, kad tu juos išgelbėsi, kai jiems reikės pagalbos, tu būsi šalia ir ištrauksi juos 🙏🙏🙏. Jie tikisi, kad tu gali padaryti tai, ko niekas kitas negali. Žmonės tiesiog nori būti šalia tavęs tikėdami, kad tai tu esi jų gelbėtojas, kuris ras sprendimus bet kokiai situacijai.

Sulaukdamas daug dėmesio ir daug projekcijų, patirdamas didžiulį spaudimą iš aplinkinių, tu gali jaustis išsekęs 🥵🥵🥵. Dar blogiau, jei bandai visiems žmonėms padėti, būti geras ir pateisinti jų lūkesčius. Tiesiog perdegi, eikvoji savo energiją, o prisiimdamas sau netinkamą atsakomybę – susigadini savo reputaciją 🤬.

Atmink, tu NEGALI VISŲ IŠGELBĖTI‼️Suprask, kad NE VISOS PROJEKCIJOS YRA TAU KOREKTIŠKOS ir susijusios su tavo gebėjimais bei potencialu‼️. BŪTINA SEKTI SAVO STRATEGIJA IR VIDINIU AUTORITETU‼️. Būk išrankus, prisiimk tik sau korektiškus lūkesčius.

Nebijok PASKYTI NE‼️, kai lūkesčiai tau neteisingi ir jiems neturi energijos. Nepergyvenk, garntuoju, kad žmonėms tai nepatiks 😬🤣. Bet svarbiausia gerbti save, savo prigimtį ir energiją. Svarbiausia gyventi savo gyvenimą, pasitikint savo vidiniu vedliu ir mėgautis talentingo gelbėtojo role.

P.S. Ir pajausk, kada tau laikas atsitraukti, pasislėpti savo slėptuvėje, pabūti vienam ir atgauti jėgas. 💪💪

Šiltai, Edita ☀️

Nuotraukos paimtos iš interneto.