Žmogaus Dizainas 1/4 profilis

1/4 profilis / profile

JEI TAVO PROFILIS 1/4 TYRĖJAS / OPORTUNISTAS 🤓. Save protu suvoki kaip TYRĖJĄ 🧐. O tavo kūnas gyvenimą patiria OPORTUNISTO forma ☝️.

Tau svarbu pasinerti giliai giliai į tave dominančias, tau svarbias sritis ir tapti tų sričių ekspertu, autoritetu. Mokaisi, studijuoji, anlizuoji, ieškai tos srities autoritetų iš kurių glėtum mokytis. Ir kai susikuri solidų pagrindą žinių, kai tampi ekspertu, tu būni pasiruošęs dalintis savo žiniomis, išmintimi, savo atradimais su savo tinklu. ☀️😲

Tinklas tau suteikia galimybes realizuoti savo ekpertišką prigimtį ir jį įtakoti. Tavo dovana yra gebėjimas kurti artimus ryšius, pritraukti klausytojus ir ilgalaikius parnerius 🤝. Sugebi išlaikyti pasitikėjimą. Investuoji savo energiją į savo tinklą, o jis suteikia tau galimybes dalintis savo žiniomis, daryti įtaką ir realizuoti savo ekpertiškumą.

Tau labai svarbu būti korektiškame tinkle. Svarbu, kad žmonės į tavo gyvenimą ateitų per tavo strategiją ir autoritetą. Investuodamas save į neteisingą tinklą, nekorektiškus santykius, tu perdegi, jauti nuovargį, nejauti palaikymo. Tu niekada nesulauki korektiškų galimybių ir nerealizuoji savo prigimties. 

Neužmiršk ☝️, laikas nuo laiko atsitraukti nuo savo tinklo, atsiriboti nuo socialinių interakcijų, pabūti vienas, atgauti jėgas 💪.

Šiltai, Edita ☀️
Vilnius, Lietuva