• Man, kaip projektorei, yra svarbi sėkmė ir mano sėkmė atsispindi klientų būsenoje. Negaliu atsidžiaugti, kai po konsultacijos rašo: „supratau, kad su manim viskas tvarkoj, o galvojau, kad nenormali”, “kai supratau, nustojau kabinėtis prie savo vyro”, "man labai padėjo su savo vaiku susikalbėti ir suprasti jį ir nusiraminau, kad su juo viskas gerai", "aš pasitvirtinau, kad turiu judėti ten kur judu", "šiąnakt jau miegojau ramiai. Atrodo, kad gyvenimas pradėjo judėti į priekį"...

  Edita Žalienė, Human Design LT konsultacijos
 • Pirmą susitikimą Edita pradėjo introdukcija i Human Design, kuri mane iš karto užkabino. Edita apie šią sudetingą sistemą kalbėjo labai artimais ir priimtinais terminais, kurie padėjo suprasti kas yra Human Design sistema, ką ji reiškia ir kuo žinios apie ją gali būti naudingos. Tumet labai nuosekliai papasakojo apie Reflektorių tipą ir peržiūrėjome mano "chartą". Antrosios sesijos metu dar giliau išnagrinėjome mano tipą ir susiejome mano "charto" parodymus su tikraisiais mano išgyvenimais ir patyrimais. Abi sesijos buvo informatyvios ir interaktyvios, kur Edita domėjosi mano gyvenimo patyrimais ir kylančiais klausimais ir mokė, kaip Human Design sistema gali padėti man į juos atsakyti. Trumpai- labai rekomenduoju Editą dėl jos atsidavimo tam ką daro, "akademinio" ir labai aiškaus informacijos dėstymo, kuris padeda lengviau įsisavinti kas yra Human Design ir šios sistemos pranašumus. Be to, Edita yra labai šiltas žmogus, kuriam lengva atsiverti ir kalbėti apie savo išgyvenimus, kas, manau, yra be galo svarbu šiame procese. Asmeniškai man, Human Design "sudėjo visus taškus ant i", atsakė į kai kuriuos gyvenimiškus klausimus, į kuriuos negalėjau rasti atsakymo, leido labiau suvokti ir priimti save, atnešė ramybės.

  Viltė Pupkė
 • Human Design atradau prieš 2 metus. Labai įtraukė. Coucher'e netapau, ne mano prigimčiai, bet LABAI padėjo suprasti kitus žmones, jų poelgius, stiprybes ir baimes. Žinoma ir save. Ypač padeda bendraujant su artimais žmonėmis, nes kaip žinia, su jais dažniau kyla konfliktai, lieka nuoskaudos nuo susikurtų lūkesčių. Suvokiant tam tikrų žmonių sąlygotumą, nebepykstu kad jie negali matyti situacijų "plačiai", suprantu kodėl vieni nesiliauja mokytis, kiti linkę "pabėgti" jei ko nežino, kiti myli, jeigu juos myli ir pan. Gyvenu su vyru manifestatoriumi. Jei nebūčiau nagrinėjus HD, kažin ar gebėčiau su juo gyventi, suprasti tiesmukumą, pažeidžiamumą, suprasti kodėl šalia jo galiu jaustis įtampoje be priežąsties ir nekaltinti jo arba suvokiu kodėl jo kartais "nejaučiu" ir kankinuosi dėl to. Ir jo, labai skirtingoje nei mano, prigimtyje matau grožį. Suvokimas, kaip veikia vidinis autoritetas padeda neforsuoti gyvenimo ir veikti iš pajautos. Nors taip ir gyvenau, HD žinios tai patvirtino protiniame lygmenyje ir pažabojo blaškymąsi "ar man tikrai taip teisinga / naudinga gyventi, nes kiti gyvena kitaip". Savo prigimties analizė įkvėpė drąsos gyventi save išraiškingiau, pasitikinčiai, parodė gabumus, kurie buvo pasąmoningi. Dabar juos galiu aktyvuoti, nes pasitikiu savimi labiau. Manau, HD puikus instrumentas tiek paviršutiniškam savęs ir kitų pažinimui, tiek labai giliam susibalansavimui su aplinka ir savimi. Nuoširdžiai rekomenduoju bent prisiliesti. Edita yra projektorė, kuri labai racionaliai, analitiškai moka matyti informaciją ir ją pateikti. Taip pat įkvėpti žmogų akcentuojant jo galimybes ir prigimties grožį. Tad, nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti.

  Vilma Zmakova
 • Human design žinios ir jų pritaikymas praktikoje man padeda tikėti ir pasitikėti.

  Povilas Jakutis
 • “Ir iš kur tu tokia?” Klausimas lydėjęs mane visą vaikystę. To klausė tėvai, vėliau savęs klausti ėmiau ir aš pati. Jausmas, kad gimiau ne toje planetoje, ne tarp tų žmonių mane atribojo nuo supančios aplinkos. Nuo mažens aš turėjau savo pasaulį ir savo taisykles. Tai buvo panašu į plaukimą ant bangos, kai neri vienas į nežinomybę, o kiti likę krante laukia tavo fiasko arba laimėjimo. Ta banga mane nusviedė į Human design, kuris man parodė visiškai naują kryptį, kuri paskandino visas mano abejones dėl savo vietos šioje žemėje. Dabar aš žinau, kad Manifestoriai gimę plaukti vieni ir jiems nebūtina išmokt vaikščiot.

  Ermita Kirdeikytė
 • Human design man suteikė palengvėjimą. Lyg maišas bulvių nuo kupros nusiritęs būtų. Todėl, kad ten - skaičiuose, diagramose, bodygrafuose - aiškiai ir nedviprasmiškai buvo parašyta, jog tai, kokia aš jaučiuosi esanti viduje, tai kas taip dažnai neatitinka sociumo diktuojamų standartų, tai su kuo bandau bergždžiai kovoti, priešintis ir neigti, išties yra mano tikroji prigimtis. Maža to, tai yra mano unikalumo dovana, kurią turiu branginti ir vystyti vietoj to, kad įnirtingai stengčiausi sunaikinti tuo tikslu, kad tapčiau tokia "kaip visi normalūs žmonės". Human design patvirtino mano vidinę nujautiminę tiesą apie mane pačią, suteikė drąsos ir paskatino ieškoti savo gyvenimo kelio bei jį gyventi pilnatvėje, be kaltės jausmo.

  Aistė Paškevičiūtė
 • Jau senokai bandau atsakyti į klausimą Kas Aš? Ieškau savo kelio šioje žemėje, noriu būti laiminga pati, o svarbiausia prisidėti prie kitų žmonių gerovės, padėti. Todėl išbandau įvairius dalykus, domiuosi įvairiomis temomis, sistemomis ir įrankiais, kurių pagalba pažįstu save vis labiau. Išbandžiau ir Human Design, kuris man padėjo suvokti savo Tikrąjį Aš, kuo aš esu unikali ir kaip žengti per gyvenimą būtent Man tinkamu būdu!

  Esu dėkinga Editai visų pirma už tai, kad ji yra mano gyvenime 😄, o dar labiau už tai, kad ji mane nuramino 😄 Tam tikros mano savybės kartais keldavo minčių, jog su manimi kažkas ne taip 😄 Tačiau, pasirodė, kad su manimi viskas yra kuo puikiausiai! Tiesiog dažnai elgiausi na pagal savo prigimtį, dariau spaudimą sau, stengiausi daryti taip, kaip daro kiti, nes tai buvo rezultatyvu jų atveju, dariau viską, kad atitikčiau kitų viziją, patenkinčiau jų lūkesčius ... ir vis toldavau nuo tikros savęs ... Nes toks elgesys ir sprendimų priėmimas tiesiog BUVO MAN NETINKAMAS.

  Edita atskleidė ir išaiškino man kokia yra mano patikimų sprendimų priėmimo mehanika ir koks autoritetas. Įsivaizduojate? Aš negaliu priiminėti spontaninių sprendimų, turiu išlaukti, išjausti savo emocinę bangą, „permiegoti“ su sprendimu ar pasiūlymu ir tik po to daryti kitą žingsnį 😄. Ir tai tiesa, nemažai sprendimų esu priėmusi „čia ir dabar“, per daug negalvojant ir deja, tai nedavė norimų rezultatų, nors ir atnešė naujos patirties. Editos ilgame pasakojime labiausiai mane nudžiugino žinia, kad aš turiu daryti tik tai, kam aš turiu energijos ir kas man teikia pasitenkinimą 😄. Tik mėgaujantis gyvenimu, ateis viskas ko man reikia: tinkami žmonės, tinkamos situacijos, tinkami pasiūlymai. Man reikia tik išlaukti visatos kvietimo veikti ir stebėti ženklus ;-)

  Nuoširdžiai rekomenduoju Editą ir jos Human Design konsultaciją visiems ieškantiems savęs, norintiems labiau suprasti save ir/ arba savo antrąją pusę. Edita yra kompetentingas vedlys HD subtilybėse :) Būkite laimingi. 💚

  Tatjana Konovalova
 • Kviečiu tave pradėti gyventi unikaliai – GYVENTI SAVE – su Human Design suteiktais atsakymais. Konsultuojant pateikiu realius pavyzdžius, jų ieškosime ir tavo gyvenime. Todėl, praktiškai suprasi, kaip veikia tavo prigimtis ir kaip tikslingai ją pritaikyti kuriant vidinę bei išorinę darną kasdieniame gyvenime: santykiuose šeimoje, su draugais ar kolegomis, ieškant atsakymų į egzistencinius klausimus bei svarstant gyvenimo pokyčius. Nori paklausti? Nori susitarti dėl konsultacijos? Rašyk, skambink: edita@humandesign.lt ir +370 699 90083 Lietuva, Vilnius arba online

Junkis suvokimą keičiančioms žinioms ir naujienoms. Parašysiu tau, kai tik aplankys įkvėpimas :)