Human Design mano aistra, mano pašaukimas, mano gyvenimas.

Human Design LT
Mano Human Design eksperimentas

Man labai džiugu, kad domiesi Human Design – Žmogaus Dizainu! Aš vardu Edita. Human Design mano gyvenime atsirado visiškai netikėtai, draugės Vilmos dėka. Ir aš esu jai be galo dėkinga, nes vos pradėjus žiūrėti video paskaitą suvokiau, kad “tai man!”. Taip Human Design tapo mano aistra ir galimybe gyventi save – būti Human Design eksperimente, kaip dažnai išsireiškiama.

Human Design mane įžiebia. Kiauras naktis galiu šia tema kalbėti, diskutuoti, analizuoti. Kartais pastebiu, kad vengiu pradėti, nes sunku sustoti  Taigi, pagal Human Design sistemą aš esu projektorė. O projektoriai gyvena tam, kad nukreiptų kitus, padėtų nenuklysti, o dažnai ir atrasti savo kelią, save. Aš gebu pajausti kitą žmogų, įžvelgti jo gelmes, prasiskverbti ir intuityviai nukreipti jo unikaliu keliu. Mano egzistencinis klausimas šiame gyvenime – “Kas tu?”. Aš domiuosiu ne savimi, o kitais. Per kitus suvokiu ir save. Štai mano bodigrafas.

Edita Žalienė, Projektorė, 4/6 profilis.

Human Design man padėjo atrasti daug atsakymų: kas yra žmogus, kaip vyksta jo evoliucija, kodėl man suteiktas šis gyvenimas, kodėl turėjau skaudžių patirčių. Supratau, kodėl norėdama įgyvendinti savo idėjas pritrūkdavau energijos ir motyvacijos, vis atrodė, kad kiti daro ir padaro, o aš ne. Dabar, kai žinau esanti projektorė, suprantu, kad mano savirealizacija yra ne kažką gaminti, o tarnauti kitiems – nukreipti kitus. O kai įsisąmoninau vyro ir vaikų įtaką man bei mano įtaką jiems, išsprendžiau savo vidinį konfliktą. Pavyzdžiui, esant šalia vyro dažnai jaučiu įtampą, spaudimą veikti ar stresą. Dabar, kai žinau, kad tai jo ‘programa’ veikti, o ne mano, gebu ignoruoti ir nekonfliktuoti. Taip pat, išmokau atskirti jaunėlės dukros emocijas nuo savų, nes pagal jos HD duotybes, jai jos yra reikalingos priimant sprendimus, o mano sprendimų priėmimo mechanika pagal Human Design yra kitokia. Taip, žingsnis po žingsnio, link vis didesnio sąmoningumo.

Human Design sistema tai: ir žmogaus dizainas, ir astrologija, ir psichologija, ir bendravimo psichologija, ir santykių psichologija, ir charakterio savybės, ir charakterio tipai, ir vidinis autoritetas, ir savęs pažinimas, ir kiti žmonės, ir apie meilę, ir eksperimentas būti savimi, ir vaikai, ir coaching‘as, ir Lietuva

Svarbiausia yra tai, kad su Human Design sistema aš galiu padėti kitiems tapti sąmoningesniais ir gyventi save! Kadangi Human Design yra sertifikuotas pasaulinio lygmens mokslas, kuriam reikia skirti bent 3 metus nuoseklių studijų ir praktikos, vis dar esu studentė. Pradėjau konsultuoti draugus, pažįstamus ir jų atsiųstus žmones. Praktikoje pamačiau, kiek problemų, vidinių ir išorinių konfliktų gali išspręsti ši geniali sistema (išsamiai skaitykite čia). Ši patirtis mane įkvėpė sukurti svetainę Human Design LT ir padėti ne tik draugams, bet visiems žingeidiems ir atsakymų ieškantiems žmonėms.

Kviečiu tave pradėti gyventi unikaliai – gyventi save – su Human Design LT suteiktais atsakymais. Lietuva, Vilnius arba online.

Šiek tiek plačiau apie mane: https://www.humandesign.lt/mano-atradimai/mano-gyvenimo-kelione/

Ir dar kartą ačiū Vilmai, ačiū Visatai, kad manimi rūpinasi ir nukreipia 💛

Edita

Human Design Lietuva