Human Design siūlo NAUJĄ POŽIŪRĮ į tėvystę. Požiūrį, laisvą nuo įprastų socialinių, kultūrinių, tradicinių normų. Kadangi vaikai jau gimsta unikalūs ir su savo unikalia gyvenimo kryptimi, tikslu, jie geriausiai save realizuoja gyvendami tik jiems būdingu, įgimtu ir unikaliu būdu. Visi gimstame su sava išmintimi ir intelektu, todėl tereikia įgauti patirties ir pereiti individo vystymosi etapus. Todėl, vaikai klesti, kai juos auginame atsižvelgdami į jų prigimtį. Kai nesistengiame jų perauklėti ir stengiamės juos palaikyti jų UNIKALIAME KELYJE.

Vienos mamos žino, kad jų vaikas išskirtinis, kitos bando save ir kitus tuo įtikinti, trečios – stengiasi jį “padaryti” išskirtiniu. Galiu jus nuraminti, nes kiekvienos vaikas yra išskirtinis. „Kaip visi“ vaikas tampa tuomet, kai mes stengiamės jį perauklėti ir „suvienodinti“ vietoje to, kad padėtume jam būti savimi ir leistume atsiskleisti jo talentams (kurie gali tokiais net neatrodyti). Vaikų nereikia auklėti, jiems reikia tiesiog padėti gyventi pagal jų unikalią mechaniką ir jų vertybes. Tėvų atsakomybė yra padėti vaikui gyventi savo prigimtyje, nukreipti jį laikytis savo Human Design strategijos ir autoriteto. Žinoma, nesakau, kad reikia leisti vaikui sėdėti prie televizoriaus ar kompiuterio kiaurą dieną ir būti „tuščiu“. Kalbu apie sąmoningą tėvų atsakomybę stebėti: kame vaikas gabus, koks jo charakteris, kaip su juo bendrauti, kad susikalbėtume, kaip galiu jam padėti save išreikšti, būti pasitikinčiu, savarankišku ir kurti savo tikrovę.

Todėl visus tėvus kviečiu pažvelgti į savo vaiką atsiribojus nuo savo įsitikinimų, nuostatų, taisyklių, reikalavimų, lūkesčių ir pamatyti jame UNIKALŲ GROŽĮ. Ir padėti tai mažai ar jau didelei gyvybei, atsiskleisti ir eiti jos unikaliu keliu, su pasitikėjimu ir ramybe.

Kaip tai padaryti? Būdų yra daug ir renkamės tuos, kurie „prie širdies“. Aš kviečiu jus pažvelgti į savo vaiką iš Human Design sistemos perspektyvos. Kviečiu  tapti sąmoningesniais auginant savo vaiką ir kuriant santykius su juo. Konsultacijos metu analizuoju vaiką atsižvegdama į vaiko ir tėvų daromą įtaką vienas kitam, atskleidžiant  kylančias problemas ir dilemas, dvejones. Mano konsultacijos tikslas yra išanalizuoti jūsų vaiko prigimtį, paaiškinti jums, kaip jis sukurtas veikti bei priimti jam teisingus sprendimus. Taip pat, suteiksiu jums įrankius, kurie padės jūsų vaikui atsiskleisti būtent jam geriausiu, unikaliu būdu ir gyventi sąmoningai kiekviename jo gyvenimo etape.

KONSULTACIJOS TEMOS:

  • Atskleisiu koks vaiko tipas, aura, strategija, sprendimo priėmimo autoritetas. Kaip tai įtakoja jus – mamą / tėtį – ir kaip jūs įtakojate savo vaiką, kokius lūkesčius jam turite, atsižvelgiant į jūsų ir vaiko tipus.
  • Padėsiu suprasti vaiko elgesį, jo rolę pagal profilį ir jūsų turimus lūkesčius jam. Padėsiu suvokti kokias dilemas tarp jūsų ir jūsų vaiko lemia jo profilis.
  • Sužinosite kaip funkcionuoja jūsų vaiko atmintis. Duosiu praktinius patarimus, kaip jūs galite padėti vaikui mokytis ir lengviau įsisavinti informaciją.
  • Išaiškinsiu vaiko miego poreikius ir pateiksiu praktinius patarimus susijusius su vaiko poilsiu.
  • Kalbėsiu apie jūsų vaiko mitybos principą, jos įtaką.
  • Suteiksiu praktinius patarimus, kaip jūs galite išmokyti / nukreipti savo vaiką vadovautis jam tinkama gyvenimo strategija ir sprendimų priėmimo autoritetu.
  • Sužinosite, kaip jūs galite padėti vaikui gyventi pagal jo prigimtį, o ne pagal jūsų jam primetamą prigimtį. Sužinosite kokios kyla dilemos ir ką daryti.

Ko nedarau konsultacijos metu? Konsultacijos metu aš nesprendžiu jūsų problemų ir neieškau sprendimų konkrečioms situacijoms. Aš suteikiu informaciją, praktinius įrankius, kurie veda į sprendimus. Sprendimus jūs priimate patys, nes tik jūs galite priimti jums teisingus sprendimus, jei vadovaujatės savo vidiniu autoritetu – apie tai irgi kalbėsiu. Galime analizuoti konkrečias situacijas, jas aptarti, aš ieškosiu paaiškinimų, o atsakomybė ir sprendimai yra jūsų rankose. Taip pat, nepakanka išklausyti, gautą informaciją reikia pritaikyti praktikoje, tik taip vykta pokyčiai.

Konsultaciją apie savo vaiką REKOMENDUOJU užsisakyti tik po jūsų asmeninės Human Design konsultacijos. Kodėl? Todėl, kad tik suvokus savo prigimties unikalumą, supratus savo veikimo mechaniką, strategiją ir autoritetą, galite suprasti kitų žmonių unikalumą. Norint vaikus auginti remiantis Human Design sistemos rekomendacijomis, patariu ir jums patiems pradėti savo eksperimentą (vadovautis savo strategija ir autoritetu). Tam, kad šeima turėtų bendrumą, laikytųsi tam tikrų vertybių ir leistų kiekvienam nariui gyventi save jam skirtu būdu. Ir tam, kad vaikai jumis tikėtų, kad jumyse matytų pavyzdį, kaip GYVENTI SAVE pagal savo unikalią prigimtį ir tuo mėgautis.

Konsultacija trunka apie 2 val. Jei gyvenate Vilniuje – susitikime gyvai, jei esate iš kito miesto ar šalies, galime bendrauti per: Skype, Zoom, Messanger ar Hangout sistemas. Papildomai gausite konsultacijos įrašą, tad visada galėsite perklausyti ir labiau įsisąmoninti savo vaiko UNIKALUMĄ.

SUSISIEKITE su manimi ir mes aptarsime jūsų abejones, jūsų klausimus bei suplanuosime Human Design konsultaciją. Lietuva, Vilnius arba online. Laukiu jūsų skambučio telefonu: +37069990083 (10 – 16 val. darbo dienomis) arba žinutės el. paštu: edita@humandesign.lt

Apie vaikų prigimtį pagal tipus skaitykite mano bloge: https://www.humandesign.lt/uncategorized/apie-vaikus/

Arba palikite savo kontaktinius duomenis čia ir aš su jumis susisieksiu: