Human Design asmeninė konsultacija

Kviečiu GYVENTI SAVE: suprasti save, atskleisti savo unikalumą ir realizuoti savo troškimus. Išmokti priimti sprendimus ir veikti girdint savo vidinį autoritetą, adekvačiai reaguoti į kitų žmonių unikalumą ir poelgius.

KODĖL verta gyventi save? Nes nelieka vidinių konfliktų ir sumaišties, pradedi gyventi darnoje, džiaugsme, o sudėtingus gyvenimo etapus išmoksti priimti, transformuoti ar integruoti.

Human Design konsultacija – tavo gyvenimo vadovas, kuris padeda susiorientuoti ir nenuklysti nuo SAVOS PRIGIMTIES, o nuklydus į ją sugrįžti.

Konsultuojant pateikiu REALIUS PAVYZDŽIUS, jų ieškosime ir tavo gyvenime. Todėl, praktiškai suprasi, kaip veikia tavo prigimtis ir kaip tikslingai ją pritaikyti kuriant vidinę bei išorinę darną kasdieniame gyvenime: santykiuose šeimoje, su draugais ar kolegomis, ieškant atsakymų į egzistencinius klausimus bei svarstant gyvenimo pokyčius.

Konsultacija trunka apie 2 val. Jos kaina – 150 eur. Jei gyveni Vilniuje – susitikime gyvai, jei esi iš kito miesto ar šalies, galime bendrauti per: Skype, Zoom, Messanger ar Hangout sistemas. Papildomai gausi konsultacijos įrašą, tad visada galėsi perklausyti ir labiau įsisąmoninti savo UNIKALUMĄ.

SUSISIEK su manimi ir mes aptarsime tavo abejones, klausimus bei suplanuosime Human Design konsultaciją. Lietuva, Vilnius arba online. Laukiu tavo skambučio telefonu: +370 699 90083 (10 – 16 val. darbo dienomis) arba žinutės el. paštu: edita@humandesign.lt

Arba pateik savo kontaktinius duomenis čia ir aš su tavimi susisieksiu: