Human Design mano aistra, mano pašaukimas, mano gyvenimas.

Human Design LT
Edita Žaliene, sertifikuota Human Design Analitikė, LYD gidė, Vaikų raidos analitikė

Aš, vardu Edita. Kaip ir tu gyvenu, vaikštau šia žeme. Judu sava trajektorija ir mėgaujuosi savo unikalia kelione. Ir džiaugiuosi, kad tu susidomėjai Human Design – Žmogaus Dizainu! Tikiu ne šiaip sau esi čia…

Daugiau nei prieš šešis metus į mano gyvenimą atskriejo Human Design. Taip, atskriejo man net neieškant. Kaip šiandien atsimenu tą akimirką, kuri mane nubloškė į šią sistemą. Be jokio tikslo, be jokių lūkesčių ar plano, netgi be jokios nuovokos, kas tai per sistema. Akimirka ir vidinis žinojimas „MANO KELIAS“ 😲. Ir tai buvo mano vidinio vedlio balsas, kuriam mano protas nepajėgė pasipriešinti. Tik ištarė: „Taip, taip Edita, tau. Tik pasižiūrim kas čia tokio? Gerai?“.  Susitarėm 🤣. Per naktį išanalizavau, kas tai per sistema, kur studijuoti, kiek į tai reikia investuoti. Netikėtai randau Human Design kursą Vilniuje. Ir jis už poros dienų! Tai bent sutapimas!!! Sudalyvavau, lyg norėdama pasitikrinti. Pasitikrinau taip, kad iki šiol važiuoju su Human Design 🙃. Tokia buvo mano Human Design kelionės pradžia. Ne mano proto, o gyvenimo inicijuota. Ne protu, o vidiniu vedliu pasirinktas kelias.

Edita Žalienė, Projektorė, 4/6 profilis.

Pradėjau studijuoti, pradėjau nerti į savo prigimtį. Pažinti savo unikalumą, suvokti savo rolę. Pagal Human Design pasirodo esu PROJEKTORĖ ir mano savirealizacija vyksta tarnaujant kitiems – NUKREIPIANT, VEDANT KITUS 😲. O aš, Human Design terminais kalbant, dirbau kaip GENERATORĖ 🙊 ir dar prie viso šito, inicijavau visokius savo „versliukus“ kaip kokia MANIFESTORĖ 🙈. Tai gana dažnas pasiklydusių PROJEKTORIŲ scenarijus, nieko aš čia nenustebinsiu 😩.

 Suvokus savo rolę ir įtaką pradėjau taip vadinamą Human Design eksperimentą – gyventi laikantis savos STRATEGIJOS (laukti pakvietimo) ir sprendimus priimti SAVO VIDINIU AUTORITETU (intuityviu balsu – Blužnies centru). Nustojau inicijuoti savo įtaką, nes tai nekorektiška man ir mano požiūriu net neatsakinga. Ar paprasta laukti?  Iš pradžių aplankė palengvėjimas, nes nebešvaisčiau savo energijos 🙂. Vėliau pasidarė baugu 🙉, nes nežinia ar kokio pakvietimo sulauksiu. O dabar tiesiog stebiu, stebiu, kaip tai vyksta. Ir stengiuosi nesivelti į proto keliamą sumaištį. O jis vis pabando savo tiesą man brukti 🤣.

Human Design suteikė man galimybę pažvelgti į pasaulį per šios sistemos prizmę. Suvokti žmogaus evoliuciją, kur link mes ir pasaulis juda. Pagaliau PAMATYTI save. Pažinti, kaip veikia mano protas, kaip jis mane klaidina. Suprasti skaudžių patirčių vertę. Išsivaduoti iš vidinės kaltės. Nebeteisti savęs, dėl neįgyvendintų proto iliuzijų. PAMATYTI KITUS, nes suvokti savo vaikų prigimtį, savo mylimo žmogaus prigimtį neįkainojama. Keičiasi požiūris, keičiuosi aš, keičiasi santykis su savimi ir gyvenimu. Ir tai tik pradžia…

Human Design sistema nuo pirmos akimirkos tapo MANO AISTRA 💛 . Ir tai yra mano įrankis ir galimybė GYVENTI SAVE 🌞. Atskleisti savo unikalumą. Realizuoti savo, kaip PROJEKTORĖS rolę – vesti, nukreipti kitus 🌞.  Ir pagaliau nebešvaistyti savo energijos veikloms, kurios ne mano prigimčiai. Mano energiją, skirtą šiai sistemai pažinti ir pritaikyti, yra vainikavę Human Design analitikės, Living Your Design gidės, Vaikų Raidos Analitikės sertifikatai 😉. Kelionė tęsiasi, studijos International Human Design mokykloje taip pat.

Kviečiu tave pažvelgti į savo prigimtį naujai. Suvokti, kokia unikali ir tobula būtybė esi 🌞 😍. Pažinti savo duotybes, savo unikalaus kūno principus ir dėsnius. Padėsiu tau pažvelgti į savo gyvenimą ir suvokti jį. Išmokysiu, kaip tęsti savo kelionę atrandant savo UNIKALŲ KELIĄ, GYVENANT SAVE 😍 IR REALIZUOJANT SAVO MISIJĄ ➶. GYVENK SAVE – su Human Design LT suteiktais atsakymais. Lietuva, Vilnius arba online.

Dėkinga draugei Vilmai 💛, visatai už šį kelią 💛 . Jis keičia mano ir kitų gyvenimus.

Šiltai 🌞, Edita

Jei tau rezonuoja HUMAN DESIGN kviečiu į susitikimą – konsultaciją. Asmeninė HD konsultacija trunka 1,5 – 2 val. Jei gyveni Vilniuje – susitikime gyvai, jei esi iš kito miesto ar šalies, galime bendrauti per: SkypeZoomMessanger ar Hangout sistemas. Papildomai gausi konsultacijos įrašą, tad visada galėsi perklausyti ir labiau įsisąmoninti savo ar savo vaiko UNIKALUMĄ.

Nori paklausti? Nori susitarti dėl konsultacijos?
Rašykite, skambinkite: edita@humandesign.lt ir +370 699 90083
LietuvaVilnius arba online.

Plačiau apie mane
Apie Human Design 
Mano profilis International Human Design School
Mano sertifikatai:

Susisiek su manimi: edita@humandesign.lt ir +370 699 90083
LietuvaVilnius arba online.

Human Design sistema tai: ir žmogaus dizainas, ir astrologija, ir psichologija, ir bendravimo psichologija, ir santykių psichologija, ir charakterio savybės, ir charakterio tipai, ir vidinis autoritetas, ir savęs pažinimas, ir savo kūno principų perpratimas, ir kiti žmonės, ir apie meilę, ir eksperimentas būti savimi, ir vaikai, ir coaching‘as, ir Lietuva, ir Vilnius